Ik geef diverse ontspannings- en voetreflexmassages aan huis én sinds kort ook in mijn salon in Groesbeek. Ik kom bij de dames en/of hun partner thuis in de omgeving Groesbeek, Nijmegen, Cuijk, Malden, Mook, enz. Ook ben ik regelmatig in omgeving Ede te vinden.
Aan huis neem ik een fijne tafel en alle spullen mee, dus er hoeft nergens meer aan gedacht te worden.
In de salon kan ik ook kortere massages en klachten van een paar behandelingen geven. We kunnen een plan opstellen en werken aan verbetering van je lichaam en geest en vermindering van de klachten. Ik werk veel met magnesium en geef o.a. magnesium-pakkingen voor een extra opname van magnesium. Een extra boost voor lichaam en geest!
Ik heb een heerlijke verwarmde massagetafel in een mooie, rustgevende ruimte, waarbij de ontspanning al kan beginnen.
En ik geef stoelmassages op locatie, bij bedrijven, in de zorg, scholen, enz. Regelmatige stoelmassages op het werk zal het ziekteverzuim verlagen en de werksfeer zal ten goede komen.
Basic Membership